Spokojíte se jen s tím nejlepším?

Chcete aby Váš nový dům byl ekologický, ale neutrpěl na své kráse?
  • Pořiďte si svou střechu ze Švýcarských, nebo Holandských fotovoltaických tašek, které kladou velký důraz na design a kvalitu zpracování. Díky vkládání solárních modulů do pálené tašky je tato fotovoltaická střecha velice variabilní. Systém se dá v budoucnu samozřejmě rozšířit, limitující je zde stejně jako u klasických panelů plocha střechy
  • Tašky bez panelů vypadají úplně stejně a tak se z nich dá snadno doplnit jižní strana, abychom nepřesáhli požadovaný výkon, a pokrýt jimi i strana severní. Je to opravdu jako standardní krytina.

Proč solární tašky?

Žádné složitosti v tom nehledejte...
  • Skvělý desing
  • Dlouhá životnost
  • Vysoká odolnost proti krupobití
  • Vaše střecha zůstává průchozí
  • Rozšiřitelnost

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Kontaktní formulář

Verifikace*:
Verifikace:
Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi. Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Holandské tašky

V rámci naší série je Blackline absolutním přínosem pro váš projekt: krásný, odolný a efektivní. Střešní taška solárních článků se skládá z vysoce kvalitních a vodotěsných střešních tašek s integrovaným účinným fotovoltaickým modulem vyráběným podle přísných norem IEC. Použitím pěti (neviditelných) přípojnic ve fotovoltaickém modulu je proud zpracováván rychle a efektivně, což také dlouhodobě zvýhodňuje životnost a výkon panelu.

Taška je bez jakýchkoliv nerovností, prakticky neexistuje žádné zanesení nečistotou a vaše střecha vypadá i po desítkách let jako nová.

Švýcarské tašky

Solární tašky od společnosti Panotron byly vyvinuty společně s výrobcem Rapperswil Louis Gasser AG. Součástí Rapperswil rodinného podniku jsou Tuileries & Briqueteries Bardonnex SA a Morandi Frères SA, založené v roce 1918.

Jejich portfólio tvoří jílové produkty nejvyšší kvality jako jsou střešní tašky, cihly a dlaždice. Všechny jejich produkty jsou vyrobené v domovské firmě ve Švýcarsku.

Záruka

30 let na odolnost proti vodě, mrazu a odolnosti proti rozbití
25 letá záruka lineárního výkonu nejméně 80%
Záruka 10 let na výrobek
Více informací