Navrhněte si fotovoltaickou elektrárnu

Návrh fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům

Zajímáte se o to, kolik elektřiny můžete získat instalací solárních panelů na střechu vašeho domu? Není to nic složitého, nakonfigurujte si sami vlastní solární elektrárnu a uvidíte, kolik spotřeby byste takto dokázali pokrýt. Možná budete překvapeni, kolik elektřiny prostřednictvím fotovoltaiky získáte. Návrh fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům probíhá v několika krocích, které si stručně popíšeme.

Začněte zadáním adresy nemovitosti a na mapě budete přesunutí na dané místo, kde uvidíte svůj dům. Aby bylo možné spočítat, kolik panelů lze na střechu nainstalovat, musíte vyznačit plochu, na kterou je plánujete umístit. Nezapomeňte zadat i sklon dané plochy. Samozřejmě lze přidat i více ploch, pokud máte sedlovou či jakkoli členitější střechu. Pak už můžete vybírat nejvhodnější typ solárního panelu. Na základě těchto dat dojde k výpočtu celkového výkonu a z jaké části lze fotovoltaikou pokrýt vaši spotřebu.

Na závěr návrhu fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům můžete zadat své kontaktní údaje. Pokud vyplníte svou e-mailovou adresu, pošleme vám celkový souhrn a vizualizaci vaší budoucí solární elektrárny. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně montáže či cenové nabídky nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi vám poradíme a doporučíme nejlepší řešení.

Udělejte první krok k nižším účtům za elektřinu a energetické soběstačnosti!

Napsali o nás

Zavřít - ikona

Dotaz / Nezávazná poptávka fotovoltaiky nebo tepelného čerpadla

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo se nás zeptejte na cokoli.

Rádi Vám pomůžeme zodpovědět veškeré otázky spojené s fotovoltaikou i s tepelnými čerpadly.

Po vyplnění formuláře se Vám ozve odborník na fotovoltaiku z Vaší oblasti.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.
IcoPotřebujete poradit?
Zanechte nám své číslo a odborník z Vaší oblasti se Vám ozve zpět.