GoodWe GW11K-HCA-G2 WallBox
GoodWe GW11K-HCA-G2 WallBox
GoodWe GW11K-HCA-G2 WallBox
GoodWe GW11K-HCA-G2 WallBox
GoodWe GW11K-HCA-G2 WallBox
GoodWe GW11K-HCA-G2 WallBox
GoodWe GW11K-HCA-G2 WallBox
Nechte si nacenit FVE na míru.
Rychle a jednoduše.
Rychlá poptávkaŠipka vpravo
Technické informace
Výstup Typ 2 / IEC Type 2
Typ výstupu integrovaný nabíjecí kabel s konektorem Type 2
Výstupní výkon 0–11 kW
Reziduální ochrana AC 30 mA + DC 6 mA, ochrana proti nadproudu, přepětí, přehřátí, zemnímu zkratu a nouzové vypnutí
Datové připojení Bluetooth, Wi-Fi, RS485 × 2, LAN
Hmotnost (čistá, bez balení) 5,6 kg
Rozměr (Š x V x H) 208 × 450 × 170 mm