Jak vybrat nejlepší firmu na fotovoltaiku? Vyvarujte se chybám ostatních

Obnovitelná solární energie je čím dál tím populárnější a každým rokem se instaluje víc a víc fotovoltaických elektráren. Jenom loni vzrostl celkový výkon FVE více než čtyřnásobně. Jenže to jde ruku v ruce s rostoucím počtem problémů a nespokojených zákazníků s instalačními firmami. To se odráží i v obavě zákazníků ohledně výběru spolehlivé firmy na fotovoltaiku. Poradíme jak, jak si vybrat nejlepší firmu na fotovoltaiku.
Jak vybrat nejlepší firmu na fotovoltaiku? Vyvarujte se chybám ostatních

Hned na začátek můžeme říct, že pokud mluvíme o spolehlivosti, pak je cena až jedním z posledních faktorů. Naopak je výběr vhodné firmy založen spíše na souhrnu jemnějších odstínů, které je třeba pečlivě posoudit. Do těch se řadí:

  • zodpovědný a transparentní přístup, komunikace a vystupování firmy
  • kvalita poskytovaných služeb (např. schopnost nabídnout FVE na míru na základě vašich požadavků, vyřízení žádosti o dotaci v programu Nová zelená úsporám, kvalitní zákaznický servis a podpora)
  • vysoká míra odbornosti (odráží se např. ve výběru kvalitních solárních panelů, poskytování rychlého a spolehlivého servisu)
  • historie, zkušenosti a zázemí firmy na fotovoltaiku (výhodou je disponovat vlastními sklady, servisními středisky apod.)
  • recenze a zkušenosti zákazníků, počet úspěšných realizací

Těmto faktorům jsme se věnovali na webu Seznam Zprávy v rozsáhlem článku, popisujicí ideální a spolehlivé dodavatele fotovoltaických elektráren. Vyhněte se i vy zbytečným starostím a přečtěte si článek, jak si vybrat firmu na fotovoltaiku na portálu Seznam Zprávy.

Napsali o nás

Zavřít - ikona

Dotaz / Nezávazná poptávka fotovoltaiky nebo tepelného čerpadla

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo se nás zeptejte na cokoli.

Rádi Vám pomůžeme zodpovědět veškeré otázky spojené s fotovoltaikou i s tepelnými čerpadly.

Po vyplnění formuláře se Vám ozve odborník na fotovoltaiku z Vaší oblasti.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.
IcoPotřebujete poradit?
Zanechte nám své číslo a odborník z Vaší oblasti se Vám ozve zpět.