Při výběru realizátora solární elektrárny není rozhodující jen cena

V dnešní době je touha po ekologičtějších a udržitelnějších zdrojích energie stále více aktuální. Rozmach tohoto odvětví nicméně vnesl do oboru chaos, ve kterém není snadné se zorientovat. V ARPEGU Vám ale rádi s čímkoliv pomůžeme a poradíme. Jak to děláme? To se dozvíte v tomto článku.
Při výběru realizátora solární elektrárny není rozhodující jen cena

Pokud se rozhodujete, kdo má pro vás instalaci fotovoltaiky zajistit, je důležité zvolit si společnost s mnohaletými zkušenostmi, zázemím i úspěšnými realizacemi – jedině tak instalace proběhne bez problému a vy si budete moci bez obav užívat všech výhod zelené energie.

Proč si zvolit pro instalaci fotovoltaické elektrárny právě naši firmu?

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru

Firma ARPEG vznikla na základě dlouhodobé spolupráce svých zakladatelů v oboru fotovoltaiky, kteří se této problematice věnovali nejen u nás, ale i ve světě. Proto Vám můžeme nabídnout kvalitní a profesionální služby, jež vycházejí z našich zkušeností a znalostí v oboru. Jsme prostě elektrikáři, ne prodejci nereálných představ, zázračných technologií a nesplnitelných termínů.

Vzděláváme své zaměstnance

Naši zaměstnanci jsou, stejně jako majitelé firmy, skutečnými odborníky na fotovoltaiku. Všichni naši pracovníci se pravidelně účastní školení a neustále se tak vzdělávají v oblasti nových trendů, technologií, postupů i neméně důležité legislativě. 

Dbáme na vysokou odbornost každého člena firmy, ať už se jedná o obchodního zástupce nebo technika.

Z hlediska vzdělávání jde zkrátka o nikdy nekončící proces, protože odvětví fotovoltaiky se dynamicky rozvíjí a je třeba s ním neustále držet krok. Díky naší kvalifikaci a odbornosti jsme pak schopni stavět elektrárny nejen uzpůsobené individuálním potřebám každého zákazníka, ale také maximálně výkonné a vyhovující nejnovějším trendům.

Víme, s čím pracujeme

V ARP ELEKTRO GROUP používáme pouze osvědčené a ověřené komponenty, které jsou nejefektivnější a nejspolehlivější na trhu. Nenabízíme zákazníkům širokou paletu různých měničů, baterií a nejvýkonnějších panelů, ale vysvětlíme vám, proč si stojíme právě za naším řešením. Jsme si vědomi toho, že kvalitní součástky a vybavení jsou klíčovými faktory pro dlouhodobou spolehlivost a výkon fotovoltaického systému. Proto záměrně nabízíme pouze omezený výběr komponentů, jež jsou pečlivě vybírány na základě našich dlouholetých zkušeností a znalostí v oboru.

Poradíme si s každým problémem

Klademe velký důraz na kvalitu a spolehlivost. Chceme montovat elektrárny, ne jezdit po servisech. I tak se ale může stát, že se občas něco porouchá. Důležité pro nás je, ke všemu přistupovat zodpovědně a vždy vše vyřešit tak, aby naše instalace byla funkční a byla pro naše zákazníky přínosem a dělala jim kromě elektrické energie i radost.

Vlastní velkokapacitní sklady a servisní střediska nám však umožňují zajistit rychlý a efektivní opravy i pravidelný servis realizovaných systémů. 

Všichni naši technici mají přístup ke skladovým zásobám pro servis a k veškerému potřebnému vybavení, aby mohli v co nejkratším časovém horizontu opravit jakoukoliv závadu. Díky tomu můžeme poskytnout vysokou úroveň zákaznického servisu, který je zárukou spokojenosti našich klientů.

Stojí za námi tisíce úspěšných realizací

Spokojení zákazníci jsou tím nejlepším ukazatelem naší spolehlivosti a důkazem poctivě odvedené práce. Hotové zakázky pro vás pečlivě dokumentujeme a prohlédnout si je můžete na našich webových stránkách v sekci Reference.

Přispějte spolu s námi k zelenějším zítřkům 

Věříme, že budoucnost naší planety spočívá v udržitelnosti a v čistých zdrojích energie. Chceme být aktivním hráčem v oblasti fotovoltaických projektů a přispět tak k budování udržitelnějšího světa. Naše firma má dlouhodobý zájem o udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí. Rádi vám představíme benefity fotovoltaické elektrárny a pomůžeme s její realizací u vás doma či ve firmě. Ulevte s námi přírodě – každý fotovoltaický panel se počítá. Aleš Kneifel, Roman Brabec - jednatelé společnosti ARP ELEKTRO GROUP s.r.o.

Napsali o nás

Zavřít - ikona

Dotaz / Nezávazná poptávka fotovoltaiky nebo tepelného čerpadla

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo se nás zeptejte na cokoli.

Rádi Vám pomůžeme zodpovědět veškeré otázky spojené s fotovoltaikou i s tepelnými čerpadly.

Po vyplnění formuláře se Vám ozve odborník na fotovoltaiku z Vaší oblasti.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.
IcoPotřebujete poradit?
Zanechte nám své číslo a odborník z Vaší oblasti se Vám ozve zpět.