Proč tepelné čerpadlo?

Ekologické a úsporné vytápění domu tepelným čerpadlem: Stavíte nový dům a řešíte otázku vytápění? Pak je jistě vaším požadavkem nejenom výhodný, ale také snadno ovladatelný a v neposlední řadě ekologický zdroj tepla. Tepelné čerpadlo je moderním způsobem vytápění domu. Je vhodné do novostaveb i do modernizovaných starších domů. Pojďte se s námi přesvědčit o jeho výhodách:

Ekologické benefity tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo ke svému fungování využívá energii z okolního vzduchu, tedy obnovitelný zdroj. Navíc při vytápění domu tepelným čerpadlem nevzniká oxid uhličitý a součástí tohoto systému nejsou žádné komíny ani potrubí. Při využití tepelného čerpadla bude vytápění vašeho domu maximálně ekologické a bezpečné pro přírodu i planetu.

Žádné starosti s obsluhou

Obáváte se, že si nebudete vědět rady s nastavením nebo ovládáním tepelného čerpadla? K modelům námi nabízených tepelných čerpadel Viessmann si můžete volitelně vybrat modul pro připojení čerpadla k internetu. S pomocí mobilní aplikace pak můžete čerpadlo pohodlně ovládat telefonem. Dostupné jsou i přednastavené režimy. V případě poruchy lze díky aplikaci vše začít řešit okamžitě a vyhnout se tak případným problémům.

Tiché a přesto účinné vytápění, chlazení i ohřev vody

Ať už bydlíte uprostřed sídliště, v řadovém domě nebo na samotě u lesa, nehlučnost je u tepelných čerpadel vždy důležitou vlastností. Splitová tepelná čerpadla nové generace jsou extrémně tichá a neruší ani obyvatele domu, ani sousedy.

Ze širokého sortimentu splitových tepelných čerpadel Viessmann si každý může vybrat model vyhovující jeho požadavkům. Tepelné čerpadlo totiž (v závislosti na modelu) dokáže nejen vytápět dům, ale také ohřívat vodu nebo fungovat jako klimatizace. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Výhody tepelných čerpadel Viessmann

  • Pro ekonomicky výhodné vytápění, ohřev vody i chlazení (varianta AC)
  • Extrémně tichý provoz
  • Maximální účinnost i při velmi nízkých teplotách (až do -22 °C)
  • Možnost ovládání s pomocí mobilní aplikace
  • Vyhovují požadavkům dotačních programů
  • Velmi snadná obsluha i údržba 
  • Možnost získání rozšířené záruky od výrobce

Napsali o nás

Zavřít - ikona

Dotaz / Nezávazná poptávka fotovoltaiky nebo tepelného čerpadla

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo se nás zeptejte na cokoli.

Rádi Vám pomůžeme zodpovědět veškeré otázky spojené s fotovoltaikou i s tepelnými čerpadly.

Po vyplnění formuláře se Vám ozve odborník na fotovoltaiku z Vaší oblasti.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.
IcoPotřebujete poradit?
Zanechte nám své číslo a odborník z Vaší oblasti se Vám ozve zpět.