Spolehlivý dodavatel
fotovoltaiky,
kde neplatíte
nic předem Mám
zájem
Znáte nás
z televize Přehrát
video
Spočítejte si fotovoltaikuNezávazná protinabídka

Klienti o nás říkají

U nás to bylo s malými problémy, ale firma vše velmi rychle a ochotně opravila, v září to bude rok co elektrárna jede. Za mě spokojenost. Lenka K.

Super firma, montéři jsou profíci, vše zvládli za dva dny i přes malé komplikace, ne z jejich strany, velká spokojenost, vše řádně vysvětleno, odzkoušeno, zařídí vše od A- Z, takže jsem se nemusel o nic starat, veškeré papírování zařídili, no profesionalita, vstřícnost a hlavně slušné jednání, moc děkuji. Karel D.

Vřele doporučuji již pár týdnů vše funguje. Smluvené termíny dodržené do puntíků. Jednání přátelské od obchodního zastoupení po montážní skupinu. Josef V.

Za nás taky mohu jen doporučit 👌 Eva L.

V pondělí FVE zprovozněna, naprostá spokojenost. Arpeg všem doporučuji. Veškerá komunikace naprosto perfektní . Děkuji Petr F.

Můžu vás maximálně doporučit. Jste rychlí, slušní, precizní a jak p. Klinkovsky tak kluci paneláři byli skvělí a úžasní takže za nás veliké díky Antonín M.

Můžeme jen doporučit. Perfektní spolupráce počínaje obchodním zástupcem p.Samkem, rychlá komunikace s ostatními pracovníky centra, perfektně odvedená práce. My máme také dokončeno a zítra nám má být od distribuce zapojeno, tak snad bude i toto ok, jinak obě party byly sehrané výborně a můžeme jen doporučit. Vše bylo v termínu zapojeno a dotace vyplacena, za nás velká spokojenost. Dagmar a Jiří F.

Firma Arpeg to nejde popsat to musí zákazník zažít a vidět za mě poklona za provedenou instalaci FVE 👍👍👍 Václav F.

Arpeg mohu jenom doporučit na začátku jsem tápal po kom udělat fve a našel jsem ty nejlepší na trhu. Vše super. Jiří S.

Také spokojenost. Ještě čekám na dotace, ale vše šlo podle plánu ba naopak o něco dřív. Doporučuji Michal B.

Tuto firmu mohu jen doporučit, realizace proběhla mnohem dříve než měli ve smlouvě, veškeré dokumenty ihned odesílány na čez distribuci. Teprve pár týdnů v provozu, zatím nemám, co vytknout. Mohu jen doporučit. Pavel K.

Tuto firmu mohu jen doporučit, naprostá spokojenost. Od zadání projektu s p. Koteckým výborná spolupráce, jeho vstřícnost, nadhled, profesionalita k rychlým změnám našich požadavků na výši FTE a okamžité vytvoření nové kalkulace FTE k našim požadavkům. Jednali jsme s více dodavateli, ale p. Kotecký naprostý profesionál . A vše co jsme si domluvili s ním , bylo přesně a kvalitně zrealizováno, jak skvělou prací elektrikáře , tak montáží panelů , včetně komunikace s administrativou firmy ARPEG. 100%... více Václav L.

Firma ARPEG nám provedla instalaci fotovoltaiky na klíč. Zařídili vše od projektu přes instalaci, komunikaci s distributorem až po žádosti o dotace. Cením si zejména: * Profesionální přístup * Kvalitní komunikace, rychlé odpovědi * Instalace v dohodnutých termínech, vše proběhlo naprosto bez problémů Mohu jen doporučit, naprostá spokojenost. Tomáš K.

Přidávám též mojí FVE. Po dlouhém hledání dodavatelské firmy, jsem našel opravdu tu pravou a můžu ji doporučit všem kdo váhá. ..Je to ARPEG, v listopadu 22 podepsaná smlouva s termínem do konce dubna 23. Vše proběhlo podle smlouvy. V březnu 23, montáž střídače a baterií. 18.4.23 proběhla montáž panelů.. Čez automaticky prodloužil po rozplombování elektroměru lhůtu na zaplombování 30 dnů, že prý nepojedou dvakrát a místo zaplombování ho rovnou vymění. Takže do 6 měsíců od podpisu smlouvy, se čeká... více Jaroslav P.

S instalací jsme byli velmi spokojení. Měli jsme 18 panelů a rozšířili jsme je ještě o 4. Střechaři a elektrikáři byli šikovní kluci, kteří vpohodě vše namontovali. Pan Isaiáš je největší borec, kdykoliv jsme potřebovali, tak byl ochotný nám poradit. Obchodní zástupce byl velmi sympatický a vše co jsme si domluvili klaplo. Martina H.

Obchodní zástupce p. Samek vše do detailu vysvětlil, navrhl několik možných řešení na výběr. Při podepisování smlouvy nastínil časový harmonogram, který do teď firma přesně dodržuje. Elektroinstalační i FVE montážní parta byly precizní, pečliví a profesionální. ARPEG rozhodně doporučuji a nechal bych si od nich FVE instalovat a navrhnout rozhodně znovu. Tomáš K.

Já mám od Arpegu FV a byla jsem spokojena s komunikací i s pracemi. Funguje ok. Marie Š.

Instalace fotovoltaiky proběhla rychle a kvalitně. Montéři byli velmi vstřícní a celkový přístup ARPEGu byl špičkový. Miloš K.

Jsme velmi spokojeni, jak s prací, komunikací tak i s vřelým přístupem. Všem doporučuji. Lucie K.

Jsem velmi spokojen, kluci profíci. Děkuji za rychlý proces instalace, administrativy atd. Václav V.

Před výběrem fotovoltaické elektrárny jsme oslovili dvě firmy. Z každé společnosti přijel zástupce, se kterým jsme konzultovali naše představy. Oba pánové se projevili jako znalí problematiky, ale rozhodli jsme se pro firmu Arpeg, která zvítězila po profesionální a hlavně pro technicky znalý přístup pana Kaliána. Bylo vidět, že má přehled a během návštěvy vše dokumentoval praktickými výpočty a radami. Správně doporučil umístění "techniky" a navrhl optimální umístění panelů.. Pak proběhly 2 akce... více Yveta B.

Děkuji za vzornou komunikaci administrativnímu oddělení vaší společnosti, dále panu Koteckému-že vše proběhlo tak, jak jsme se domluvili, za práci odvedenou na místě pak děkuji panu Vokatému, který elektrárnu připojoval a pánům Brabcovi a jeho kolegovi, kteří i v nevlídných podmínkách dokázali elektrárnu instalovat na střechu. Přeji vám všem pohodové dny a ať se daří. Martin S.

Jsem jeden z těch velmi spokojených zákazníků, perfektní přístup i provedená práce 👍👍👍 Radovan V.

S instalací fotovoltaické elektrárny jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit. Hana G.

S fotovoltaikou od ARPEGu jsme velmi spokojení. Instalace fotovoltaické elektrárny proběhla velmi rychle. Lubomír B.

Velice spolehlivá firma, vřele doporučuji. Luděk V.

Firmu mohu doporučit. Až na nějaké maličkosti vše v pořádku. Parta dvou panelářů šikovná a precizní. Elektro to samé až na jeden vroubek, který nebudu rozepisovat. :-) Objednávka 11/2022 vyráběl jsem už 1.3/23. Teď už jen slunné dny. Lukáš P.

Jsme velmi spokojeni, už máme i odběratele. Bylo to dobře spočítané na naší spotřebu. Vše proběhlo podle plánu. Pánové co přivezli baterie byli v pohodě a vše vysvětlili a pánové, co přivezli panely byli taky šikovní. Michal K.

Maximální spokojenost s obchodním zástupcem panem Samkem, voláme si dodnes. Technici skvělí. Jiří P.

Firma ARPEG super!!! a vřele doporučuji osobní zkušenost s obchodním zástupcem Jarda Sívek a montážní partou Davida Skurky, fakt BORCI!!! Petr Š.

Za mně opravdu precizní přístup, rychlá nabídka, obchodní zástupce doslova komunikoval požadavky i o půlnoci. rychlá realizace podle domluvy. krásně čistá práce při instalaci. montáž ve sněhové vánici, tak volali dopředu že budou mít 30 minut zpoždění . musím pochválit Vladislav K.

S firmou Arpeg jsme nadmíru spokojeni. Všechno fungovalo podle plánu a dohody, všichni pracovníci moc hezké, slušné a vstřícné jednání. Podpora i po uvedení do provozu funguje po telefonu. Dotace nám byla vyplácena za měsíc po doplacení ceny. Všechno funguje jak má a i v prosinci a lednu, kdy je méně slunečního svitu, téměř 20% úspora za elektřinu. Firmu opravdu doporučujeme. Dana Š.

Kromě čekání na baterky super práce, super přístup. Jaroslav K.

Nejlepší recenze jsou od spokojených zákazníků. Co ARPEG slíbil, to dodržel a dneska vyrábím elektrickou energií pro svou potřebu. Řekli mi, že FVE jsou schopni zrealizovat za 4 měsíce od podpisu smlouvy a tak se i stalo. David G.

FVE od Arpegu funguje jak má. A dnes se podařilo, světe div se, vyřešit i prodej přetoků za velice rozumných podmínek. Spokojenost. Jiří K.

Fotovoltaiku od ARPEGu mám a je super. Josef B.

Za mě realizace bez chybičky. Obchodník mě po pár minutách přesvědčil, že ví a chce mi nabídnout systém na základě mých představ a jeho zkušeností. Administrativa i montáž přesně podle smlouvy (dokonce dřív), montéři ochotní a precizní. Neustále jsem měl přehled o podnikaných krocích díky e-mailům a telefonátům. Není nic co by mohlo být lépe nebo jinak. Skvělá práce. Lukáš S.

Děkuji za montáž fotovoltaické elektrárny. Rychlost, profesionální přístup vše jak jsme se domluvili. Všem mohu tuto společnost doporučit. A už jsem i udělal. Obchodní zástupce pan Sívek projevuje zájem, profesionální přístup a velkou ochotu. Děkuji. Aleš N.

Také mám od Arpegu a naprostá spokojenost. Můžu vřele doporučit. Rostislav P.

Až na jeden zádrhel vše fungovalo dle smlouvy a chlapi, kteří celý systém montovali byli skuteční profesionálové. Jaroslav H.

Mám fotovoltaiku od ARPEGU a naprostá spokojenost se spoluprací a profesionálním přístupem už mi vyrábí elektřinu Miloslav M.

Všechno bylo super a kluci byli úžasní. Sehraní a velmi kolegiální. Montáž probíhala v lednu a jeden z pracovníků má alergii na kočky , takže ostatní s nim jedli v tom mraze venku. Jinak všechno krásně jede a funguje na jedničku . I následující servis, dotace, komunikace , vše bylo top. Lenka K.

Kladné recenze, kvalita obchodního zástupce, přístup zaměstnanců Jan S.

Já musím jen chválit. Asi jsem měl štěstí, 6.5. smlouva, 31.8. montáž panelů a střídače, 8.9. elektromontáž, 3.10. baterie a už čekám jen na wallbox od EON, až to připojí. Kluci montážníci super, všechno vysvětlili, dotazy zodpověděli a zasílání žádosti o připojení a distribuci běželo samo na pozadí, o všem jsem byl mailem informován. Martin S.

Skvělá práce...administrativa, termíny a kvalita montáží panelů i elektroinstalace...díky. Ivo B.

S fotovoltaikou a její instalací jsem maximálně spokojen. Petr J.

Jsem velice spokojen, vše běží jak má. Naprosto bez problému, obchodní zástupce pan Kolátor mi ještě pomáhal s připojením střídače na wifi. Velice chválím váš přístup v porovnání s tím, jak spoustu firem v dnešní době velice špatně funguje. Aleš K.

S montáží FVE jsem byl spokojen a obě party (montáž střídače a úprava elektro, tak druhá parta montáž FV panelů na střechu) musím pochválit. Jejich práce se mi velice líbila (samozřejmě musím pochválit i obchodního zástupce, za zpracování nabídky a rychlost návštěvy včetně podpisu smlouvy). Celkově jsem byl s firmou Arpeg velice spokojen a má ode mě to nejvyšší hodnocení. Martin Ř.

Instalace fotovoltaické elektrárny a nabíječky na elektromobil proběhla v pořádku. Vlastimil K.

Firmu Arpeg mohu jen doporučit. Montáž Fotovoltaické elektrárny na rodinný dům. Obchodní zástupce vše bez problému vysvětlil. Montáž proběhla ve dvou fázích. Elektro a montáž panelů. Elektro parta slušná, veškerá montáž proběhla jak jsme se domluvili, přijeli na domluvený čas. Parta na montáž panelů, volali den předem jak střecha vypadá (montáž v lednu) a v domluveném čase přijeli. Opět montáž bez problémů a dle mých představ. Za mě naprostá spokojenost. Zdeněk Č.

Danou společnost mohu jen doporučit. Veškeré záležitosti jsme řešili s panem Samkem, který byl mimořádně nabitý vědomostmi a dokázal zodpovědět všechny možné i nemožné dotazy. Započali jsme spolupráci v květnu 2022 a aktuálně už FVE běží. Kompletní dokumentaci a vše kolem související mi zpracovali v ARPEG. Po celou dobu spolupráce byl pan Samek vždy k dispozici a poradil co a jak se má a nemá, případně jak by postupoval sám. Samotná realizace FVE byla naprosto v pohodě, operátorka ARPEG vždy dopředu... více Tomáš K.

Naprostá spokojenost, budu objednávat další. Jiří Č.

Jméno a pověst Firmy dělají hlavně montéři a ti odvedli velmi dobrou práci, takže za mě mohu firmu doporučit. Výborná práce střechařů . Panely krásně lícují, tašky vybroušené aby sedly jak mají, kabely schované a zajištěné proti strhnutí sněhem. Elektrikáři taky výborná a precizní práce. Za poplatek mi upravili odběrné místo podle nových připojovacích podmínek, které platí od 1.1.2023. Dušan P.

S instalací i obchodním zástupcem jsem velmi spokojen. Tomáš Ř.

Firmu Arpeg mohu jen doporučit. Montáž Fotovoltaické elektrárny na rodinný dům. Obchodní zástupce pan Vodila vše bez problému vysvětlil. Montáž proběhla ve dvou fázích. Elektro a montáž panelů. Obě party velice slušní kluci, veškerá montáž proběhla jak jsme se domluvili, přijeli na domluvený čas. Uklidili po sobě. Odpad jako obaly si odvezli. Parta na montáž panelů, volali den předem jak střecha vypadá (montáž v listopadu 2022) a v domluveném čase přijeli. Opět montáž bez problémů a dle mých představ.... více Jarek Č.

Firmu mohu vřele doporučit montáž proběhla do 4 měsíců jak slibovali, vše namontovali podle mých představ a možností. Co jsem potřeboval to mě vysvětlili i po montáži se mnou komunikují, když něco potřebuji vědět. Dokumenty mám všechny, vyřízení dotace do 10 dní i dotace přišla od státu do 10 dní. Tak já to měl do 5 měsíců i s PPP a dotací. Montáž proběhla ve dvou dnech. Jsem hodně rád že jsem si vybral firmu která vše splnila a nemám žádný problém. Libor N.

Perfektní komunikace, co řekli, to platilo, špičkově odvedená práce, že i technik ČEZu řekl, že takovou kvalitu dlouho neviděl. Pokud přemýšlíte o FVE, určitě zařaďte Arpeg do výběru. Jiří K.

S instalací FVE jsem spokojený. Oceňuji ochotu firmy řešit problém. V domluvený termín to vše nestihli namontovat ale přišli později a vše dodělali. Tomáš M.

Firma nám realizovala fotovoltaickou elektrárnu. Jsme naprosto spokojeni . Obchodní zástupce - pan Šimánek, který se o nás staral byl naprosto perfektní po celou dobu trvání díla. Podpis smlouvy proběhl v únoru a dnes nám přišly peníze z dotací .Všichni zaměstnanci firmy, kteří u nás byli, byli velice slušní, vše nám vždy pečlivě vysvětlili. Petr S.

FVE od ARPEG a vše bez problému. Smlouva podepsana koncem Července 2022. Obchoďák p. Melicharik je človek na svém míste a má prehľad. Veľmi ochotný, vše vždy vyriešil, vysvetlil. Jeho zásluha velká, že som si vybral Arpeg. Montaž panelu 17.11.2022. Parta na montáž super, ochotný,šikovný,vše udelané perfektne. Elektroinstalace 30.11.2022. To isté platí i u partie elektrikarov. Poradili,vysvetlili,ochotný,vše udelané na 1*. Firmu Arpeg vrele doporučuju! Roman K.

Všechno v pohodě, super jednání a lidi.. všechno už mám. Petr T.

Instalace fotovoltaické elektrárny proběhla na výbornou. Střechaři i elektrikáři přišli v domluvený termín a vše proběhlo podle plánu. Miroslav J.

Parta, která montovala panely, byla velice slušná a ochotná. Jsem velice spokojený. Stanislav B.

Firmu Arpeg můžu jen doporučit !! Svoji práci odvedli naprosto skvěle.. V této společnosti fungují bezvadně, úplně všichni. Od obchodního zástupce, montážníků až po majitele firmy, který vyřizuje i dotace. Robert V.

S průběhem instalace jsme byli moc spokojení. Velmi dobře také hodnotíme práci obchodního zástupce, vše zaměřil, ukázal, vysvětlil. Nejlepší ze všech obchodních zástupců, kteří u nás byli. Jsme velmi spokojení. Jana V.

S průběhem instalace jsem byla velmi spokojená. Montéři přišli v domluvený termín, vše namontovali a hned spustili. Marta L.

S instalací fotovoltaické elektrárny jsem velmi spokojená, vše proběhlo podle plánu. Daniela F.

Chtěl bych poděkovat fa Arpeg a speciálně obchodnímu zástupci p. Kolátor za trpělivost a ochotu při realizaci fotovoltaické elektrárny kde vše dopadlo na 1*. Velké poděkování patří i montážní partě kde ač nepříznivé počasí zdárně a úspěšně dokončila. Moc děkuji všem co jsem nejmenoval a podíleli se na moji zakázce, též mě překvapil zájem o reference na fa Arpeg nezbývá mě jedině doporučit. Přeji hodně spokojených zákazníků a moc díky David H.

Fotovoltaická elektrárna je paráda- doporučuji všem. Obchodní zástupce mi se vším vyšel vstříc a hned zavolal, když jsem potřeboval poradit. Tomáš K.

Za mě maximální spokojenost jako určitě každý jeden majitel domu jsem měl obavy - vrtání do střechy, řemeslníci v baráku, atd. Byl jsem však naprosto pozitivně překvapen a spokojen. Chlapi nad instalací uvažovali hlavou, můj návrh ještě zlepšili a vnitřní instalace vůbec neruší chod domácnosti a není patrná. Co jsem byl nejvíce překvapen - poprvé v životě jsem viděl, že si řemeslníci po sobě vytřeli mokrým hadrem podlahu - palec nahoru! Navíc pozitivní vazbu sdělil i následně revizák ČEZ, který... více Tomáš D.

Arpeg pecka firma v dnešní době se taková těžko najde mám od nich i tepelko i FVE a jsem spokojen jak přístup obchodních zástupců tak práce všech co se na tom podílely mohu jen doporučit klobouček dolu👍👍 Jan H.

Instalace fotovoltaické elektrárny proběhla v pořádku. Obchodní zástupce měl největší přehled ze všech obchodních zástupců, kteří u mě byli. Libor P.

Fotovoltaická elektrárna od ARPEGu funguje perfektně. Jsem velmi spokojený. Vladimír P.

I já mám od vás montáž celé elektrárny. S montáží jsem byl hodně spokojen, dle smlouvy, dohody vše perfektní. Mají moc šikovné lidi, vše v termínu a už čekám jen na dotaci, děkuju a doporučuju tuto firmu. Ivo P.

Velká spokojenost, využíváme od listopadu 2022 a vše bez problémů. 👍🏻😉 Iveta K.

Mohu s klidným svědomím plně doporučit. Bezproblémová realizace a skvělá komunikace od prvního kontaktu až po montáž. Vyzdvihuji zejména vstřícné a příjemné jednání s panem Kolátorem i dobrou domluvu na callcentru. Vyřízení veškeré administrativy také na jedničku. Michal V.

Tak tady se hlásí jeden absolutně spokojený zákazník. Od projektu po dotaci zpět na účtu. Březnové slunce už vykazuje parádní výkon a to je teprve příprava na hlavní sezónu. Těším se na roční zúčtování, vidím to velmi optimisticky. Ondřej M.

Taky FVE od f. Arpeg a spokojenost. Od podepsání smlouvy k PPP pět měsíců. Vše funguje jak má a mohu vřele doporučit. Severní Čechy. Pavel P.

Já jsem celkem spokojený, zatím vše v pohodě, teda kromě čekání na baterie, jinak od návrhu po dodání panelů a střídače zatím bez připomínek. David V.

Instalace proběhla podle plánu, nemám co bych vytknul. Montéři se sice zpozdili, ale volali že přijedou a vše stihli řádně namontovat. S přístupem obchodního zástupce jsem taky velmi spokojený. Alexandr P.

S fotovoltaickou elektrárnou jsem velmi spokojený, nainstalovat ji přišla super parta montérů. Obchodní zástupce dělal v okolí asi 4 rodinné domy. Navrhl mi nejlepší řešení a do hodiny jsem podepsal všechny papíry. Jan K.

S fotovoltaikou a průběhem instalace jsem velmi spokojený. Kluci, kteří přijeli montovat byli šikovní, jak střechaři tak i elektrikáři. Obchodní zástupce byl fajn, z 5-ti nabídek jsem si vybral ARPEG. Erik V.

Arpeg doporučuji👍 Kluci jsou profíci. Eduard V.

S průběhem instalace fotovoltaiky jsem velmi spokojený. Elektrikáři byli šikovní a vše rychle zapojili. Obchodní zástupce byl velmi ochotný. Navrhl 16 panelů na střechu- více by jich tam ani nevešlo. Jan K.

Firmu Arpeg můžu jen doporučit !! Svoji práci odvedli perfektně. V této společnosti jsou opravdoví odborníci. Obchodní zástupce (p. Frolík) vše vysvětlil od podpisu smlouvy až po realizaci. Montážníci odvedli profesionální práci. Vše namontovali a vysvětlili. Luděk Č.

Spokojenost z mé strany. Komunikace s centrálou dobrá a s elektrikáři a "střechaři" výborná. Karel W.

Vše bylo super. Přišli v domluvený termín, vše udělali jak měli, fajn lidi, žádný arogantní přístup, chválím, velmi vstřícní. Obchodní zástupce měl přehled a vše vysvětlil. Vladana B.

S instalací fotovoltaiky nebyl žádný problém, vše bylo splněno v domluveném termínu. Obchodní zástupce měl profesionální přístup a zodpověděl mi všechny otázky. Martin S.

S fotovoltaikou jsem hodně spokojená. Mile mě překvapilo, že v dnešní době firma tak dobře funguje. Práci obchodního zástupce hodnotím velmi kladně. Montéři byli příjemní od první chvíle jak ti, kteří dovezli panely tak i elektrikáři, kteří následně přijeli. Veronika B.

Mám elektrárnu od Arpegu. Montáž panelů v srpnu na jedničku, elektrikáři co přivezli střídač někdy na konci září taky skvělá práce. Jedině co bych vytknul, nemohli se domluvit na záloze při výpadku proudu. Jiří Š.

Instalace proběhla podle plánů. Montéři přišli v termínu kdy měli, předem zavolali. Obchodní zástupce nám poradil a vysvětlil vše potřebné. Jsme s ním velmi spokojení. Iva Ch.

S průběhem instalace jsem velmi spokojený. Obchodní zástupce byl vstřícný. Pavel B.

S průběhem instalace a s celkovým přístupem firmy ARPEG jsem byl velmi spokojen. Práci obchodního zástupce hodnotím kladně. Jaroslav V.

Proč si vybrat fotovoltaiku?

 • Dotace na fotovoltaiku

  Snížíte poplatky za elektřinu

  Pokud se rozhodnete pro fotovoltaiku, můžete ušetřit až 60 000 Kč za rok. Budete nezávislí a nemusí vás trápit růst cen energií.

 • Dotace na fotovoltaiku 2021

  Ušetříte až 200 000 Kč s dotací NZÚ

  Garantujeme vám získání dotace z NZÚ. Ta se může vyšplhat až na krásných 200 000 Kč.

 • Fotovoltaika na střechu

  Výpadky proudu vás neohrozí

  Při výpadku distribuční sítě můžete dál svítit, surfovat na internetu, vařit i topit. Díky vlastní fotovoltaické elektrárně budete za vodou.

Mám zájem
nová zelená úsporám fotovoltaika
Štědrá dotace
až 200 000 Kč
Fotovoltaika dotace
Elektrická energie
pod kontrolou 24/7
Fotovoltaická elektrárna
Nižší náklady
na elektrickou energii
Fotovoltaika cena
Máme jedny z
nejnižších cen
Dotace na fotovoltaiku
Sestavíme vám funkční
řešení na míru
Dotace na fotovoltaiku 2021
Instalace fotovoltaiky
během 2 dnů

Dotaz / Nezávazná poptávka fotovoltaiky nebo tepelného čerpadla

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo se nás zeptejte na cokoli.

Rádi Vám pomůžeme zodpovědět veškeré otázky spojené s fotovoltaikou i s tepelnými čerpadly.

Po vyplnění formuláře se Vám ozve odborník na fotovoltaiku z Vaší oblasti.

STAV:OK

Stále přijímáme nové objednávky

Stále přijímáme nové objednávky

Chtěli byste FVE a nechcete čekat půl roku? Ozvěte se.

Potřebujete poradit?

Máme kapacity i na Vaše dotazy, klidně nám napište.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.
Potřebujete poradit?
Zanechte nám své číslo a odborník z Vaší oblasti se Vám ozve zpět.